Karola -> Niemcy pozdrawiają:) Lukas -> Pozdrowienia dla cudownej zjawiskowej kobiety Kariny z Lubonia od zakochanego przyszłego męża Kocham Cię Iskierko Kocik -> Pozdrowienia z galasiorki dla Andrzeja który wiezie nas teraz do Wiednia Emila -> Pozdrowienia ze Spytkowic!🙉 Emila -> Pozdrowienia ze Spytkowic!🙉 Grzenio -> Również jestem tutaj ze względu na Twoją "markę" z tamtych lat 10r. Super czasy, super muzyka. Graj tak dalej!! Damo i Pancza -> Witaj Słucham Cię od Ponad 10 Lat i Pamiętam te wszystkie Mega Kawałki przy których Nóżka sama toyota! Pozdrowienia dla Ciebie i wszystkich którzy pamiętają te wspaniałe audycje 👍😉 Hela -> Pozdrowienia dla rodziców sióstr Joli Zuzi .dla Ani Martyny Romcia majgajwera i jego przełożonego Cebuli pozdrawia koperek Hela -> Pozdrowienia dla rodziców sióstr Joli Zuzi .dla Ani Martyny Romcia majgajwera i jego przełożonego Cebuli pozdrawia koperek Hela -> Pozdrawiam Grześka koprowskiego Romana klateckiego Hela -> Pozdrawiam męża Grześka koprowskiego dla Romana klateckiego i dla rodziny koprowskich Sylwia -> Ania idziem na statoil juzzz Hela -> Pozdrawiam męża Grześka koprowskiego i córkę Martynę koprowska życzy helena Szpadelek -> Pozdrowienia dla dębna jazzzzda łyyyykeend Czarny -> Pozdrowienia dla nikoli, matiego i ani którzy jada aktualnie audi po Dylana od czarnego Tomaszek -> Kocham Zuzię i czuczasa . Da -> Wszystkiego Najlepszego dla Alberta.z Okazji 21urodzin obyś zmondrzal ,zdrówka od kolegów z pracy Patrycja -> Pozdrowienia dla mojego mężusia Marcina który siedzi obok i dla wszystkich słuchaczy Góral z Augustowa -> Pozdrawiam serdecznie wszystkich słuchaczy 😘 Mareczek -> Pozdrawiam czuczasa i chorą Zuzie. Jebać pis
NA ŻYWO
Gra:
Partyboy
Audycja:
After Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
House Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
DjMixes Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
Energy 2000
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
Trance Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
Vocal Trance Party
Rekrutacja

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś zostać Prezenterem/Prezenterką RadioParty.PL to uważnie przeczytaj co jest przez nas wymagane na to stanowisko.

A więc wymagamy... :
- ciepłego i miłego dla ucha głosu
- nie nagannej dykcji i umiejętności płynnego czytania (np. pozdrowień od słuchaczy)
- pozytywnego myślenia i dobrego poczucia humoru ;)
- wysokiego poziomu kultury osobistej
- umiejętności pracy w zespole
- często aktualizowanego zbioru muzycznego
- co najmniej 10 godzin wolnego czasu miesięcznie
- dobrego łącza internetowego
- dobrej karty muzycznej
- ukończone 18 lat (*)
- dobrego mikrofonu ponieważ głos musi być dobrze słyszalny dla słuchaczy
- umiejętności posługiwania się programami do nadawania muzyki przez Internet
- umiejętności płynnego przechodzenia między granymi utworami (tzw. .przejścia.)

* - jeśli nie masz jeszcze ukończonych 18 lat to możesz wysłać nam swoje zgłoszenie. Istnieje możliwość przyjęcia do RadioParty osób młodszych jednak te osoby musza wykazać się wielkim talentem (w naszej ocenie) oraz zgodą swojego rodzica/opiekuna na grę w RadioParty.

Jeżeli spełniasz wszystkie wyżej wymienione Warunki wypełnij formularz zgłoszeniowy

Imię:
Nazwisko:
Pseudonim artystyczny:
Kanał na którym chcesz grać:
Główny
House

Data urodzenia: (r-m-d)


ulica:
Kod pocztowy: Miasto:


Facebook:
E-mail:
Telefon kontaktowy:


Link do seta z głosem:
Sugerujemy umieszczenie próbki na serwerze: zippyshare.com


Kilka słów o sobie i dlaczego chcesz grać w Radioparty.pl
Twoje doświadczenie(co potrafisz w jakich stacjach grałeś)


Oświadczam, że wszystkie dane osobowe są prawdziwe
Oświadczam iż zapoznałem się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzy przez Bizmedia.pl Sp. z o.o. na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.


UWAGA !!! Nie zajmujemy się pomocą w obsłudze SHOUTCASTA. Wszystkie osoby zgłaszające się do gry w RadioParty.PL powinny już mieć opanowany ten programu.

Uprzedzamy, że nie gwarantujemy nikomu grania w RadioParty. Z napływających zgłoszeń wybieramy te najbardziej wartościowe (naszym subiektywnym zdaniem) i te wybrane osoby zapraszamy na dłuższe przesłuchanie na kanale testowym RadioParty. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi przez nas osobami . Jeśli macie dodatkowe pytania to możecie zapytać na forum.radioparty.pl lub wysłać maila na praca(małpka)RadioParty(kropka)PL.