Kamil -> Pozdrowienia dla Wioli od Kamila buziaki muaaa muuuaa Wojciechowa -> Pozdrowienia dla kochanego Ludwiczka, który pewnie teraz marznie pilnując płotu na granicy zapewniając nam spokój tutaj w domu. Trzymaj się cieplutko i czekam z czekoladą na Ciebie Karol -> Pozdrowienia dla całej ekipy Garden Bar i dla DJ-a prowadzącego ;) Damo. Dziś może się uda bez pomyłki. Całe podlasie słucha i pozdrawia mistrza Bodzio -> Pozdrowienia z Bierunia dla wszystkich którzy jeszcze nie skończyli imprezy andrzejkowej oraz dla mojej kochanej Roksany z którą jeszcze lecimy z RP, DJ zajeb dobra szybka pompa pozdro Mateusz -> Dobra muza Matelko -> Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Arona życzy Aneta,Mateusz, Olav Sandra,Wiktoria Damian -> Gorace pozdrowienia dla wspaniałej żonki Kamili przesyła zawsze kochający mąż Damian. Skarbie Kocham Cię Damian -> Gorace pozdrowienia dla wspaniałej żonki Kamili przesyła zawsze kochający mąż Damian. Skarbie Kocham Cię Daniel -> Misiu moj kocham cie i to nie sa puste slowa.Pozdrawiam tez Wiki i Zuze moje corki.Wszystkiego dobrego kochane.Prosto z Danii pozdrowienia przesyla Daniel.Buziaki. Piotrek -> Pozdrawiam was Kochani Niusiu I Dziubek I Miłostek który już śpi I Gringo I Lale. Kocham Was. Jeszcze parę dni dni I wracam. Pozdrowienia z Hasum Bałam w Danii. Nunek jesteś dzielna. Daniel -> Pozdrowienia dla mojej zony Ilony z Danii od Daniela.Trzymaj sie cieplo wszystko bedzie ok.Kocham cie. Waldemar harpun -> Pozdrawiam elfa doktora czeee z miasta Bogatynia,jazdaaa Dawid -> Pozdrowienia dla Gizeli trochę uśmiechy na twarzy życzy Dawid były męż Kamil -> Serdecznie pozdrowienia dla Agnieszki.Buziaczki Milusia -> Kocham Cię Domisiu Polej następnego 🥰 Milisia -> Kocham Cię Domisiu Polej następnego 🥰 Kamil -> Andrzejki na Kruszewni, Szmaragdowa się bawi!!! Kamil -> Pozdrowienia gorące dla super dziewczyn Niki, Ala i Malwinka Andrzej -> Pozdro prosto z Dani Ekipa Humble Martin ... śmiechu -> Pozdrowienia z miejscowości Linz dla całej Polonii w Austrii I dla wszystkich słuchaczy radia party.
NA ŻYWO
Gra:
Partyboy
Audycja:
After Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
House Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
DjMixes Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
Energy 2000
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
Trance Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
Vocal Trance Party
Historia radia

W listopadzie 2004 powstał pomysł na storzenie radia internetowego. Po kilku tygodniach przygotowań w dniu 04.12.2004 r. oficjalnie wystartowało RadioParty. Właścicielem i założycielem RadioParty był Bartos, który przy pomocy Kulki, Gibasa, Mausera i DJ Kiśla stworzył podstawy RadioParty. Po 3 tygodniach od powstania RP, dyrektorem programowym radia został BNT, który przez rok zarządzał sprawami muzycznymi. Po BNT rolę dyrektora programowego pełnili: Wang, Siles z Agentem, następnie Jaco i obecnie znowu Wang.

Nasze Radio gra dla Was 24/h przez 7 dni w tygodniu. Tylko u nas możecie usłyszeć najlepszych Dj, którzy specjalnie dla Was zaprezentują najlepsze kawałki muzyki Klubowej. Nasza rozgłośnia to również wiele konkursów, transmisji na żywo z największych imprez oraz klubów: ENERGY 2000, Moderna, Lunatic i wiele innych.

Jeżeli szukasz mocnych wrażeń to dobrze trafiłeś/aś. RadioParty.PL to najlepsze Klubowe Radio.

Życzymy miłego słuchania z pozdrowieniami ekipa RadioParty.