Wojtas -> Pozdrawiam Dawida i Wojtka z domówki u Mariana Marcin -> Pozdrowienia dla całej firmy KISS dla Kierowcy Marcina i śpiącego Rafala i Kucyka od zawsze pozytywnego Papcia Kucyk -> Pozdrowienia dla całego radia chłopaków z busa Dobrodzienia Kucyk -> Pozdrowienia dla ekipy z kisu dla całego radia RP i Dobrodzienia Ekipa z olkusza -> Pozdrawia suma z olkusza nie zjedz całej kaszanki Tsv -> Pozdrawiamy Micha co go swędzi kicha i fabiana co mu śmierdzą jaja Aska -> Pozdrowienia dla cerusa z kolbud który rządzi remontowo w kuchni 😁😁 Siva -> Pozdrowienia dla całego Gorzowa wlkp Oraz pozdrawiam landy hessen i RLP w Niemczech Siva Cubasa-Rzeszow -> mlody D.J zagadka ale powiedz to czym sie rorzni auto pilot od Dirona?:) szef nie patrzy powiedz:) Cubasa-Rzeszow -> Witam pozdrawiam 1 raz:) kierowca z Pau do Szczecina z Alkochocholem etylowym:)cysterna Cinek -> Pozdrowienia dla młodych z basenu Matiego i Pawła !! Pjoter -> Pozdrowienia dla Tomka od Pjotera na rozpoczęcie urlopu w Polsce. Welcome tu Polen. HahahaPozdrawiamy też prowadzącego kanał główny i wszystkich słuchających RP Dopek -> Pozdro dla malinowego nosa Artiego Czarny -> Pozdrowienia dla sztukatorów którzy smaza się w słońcu przy dobrej muzie ayee Robert -> Redaktorze DaniuS pozdrowienia dla Ciebie!! Twoją audycję retro-party na Wielkanoc (Diron B-day Party) katuję do dziś, i propsy za Basic Element !!!!! Najlepszy DJ radioparty. Pozdro z Warszawy dla całego Miastka!! Daniel -> Pozdrowienia dla kochanej Anetki,która wlasnie robi paznokcie:) BER-HAL 😁 -> POZDROWIENIA OD FIRMY BER-HAL dla ROBIETA PAWLIKA. PIJOK WYPNYJ SIĘ 😀 NocnyZrana -> Pozdrowienia dla wszystkich słuchaczy szczególnie dla tych pracy i przedeeszystkim dla zajebiaszczego prowadzącego. Poproszę cocaine clandestine nawet oryginal (najlepiej) Pablo -> Pozdrowienia dla ekipy EFEKT TEAM. Dołączamy się do pozdrowień dla budowlańców z gorącego rusztowania że Śremu Kevin -> Pozdro dla mojego brata Przemka Sobieraja !! najlepszy przyjaciel na świecie!! Bawimy się z radio party!! Pozdro dla słuchaczy!! Znów Kevin!! 😁
NA ŻYWO
Gra:
Partyboy
Audycja:
After Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
House Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
DjMixes Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
Energy 2000
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
Trance Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
Vocal Trance Party
Historia radia

W listopadzie 2004 powstał pomysł na storzenie radia internetowego. Po kilku tygodniach przygotowań w dniu 04.12.2004 r. oficjalnie wystartowało RadioParty. Właścicielem i założycielem RadioParty był Bartos, który przy pomocy Kulki, Gibasa, Mausera i DJ Kiśla stworzył podstawy RadioParty. Po 3 tygodniach od powstania RP, dyrektorem programowym radia został BNT, który przez rok zarządzał sprawami muzycznymi. Po BNT rolę dyrektora programowego pełnili: Wang, Siles z Agentem, następnie Jaco i obecnie znowu Wang.

Nasze Radio gra dla Was 24/h przez 7 dni w tygodniu. Tylko u nas możecie usłyszeć najlepszych Dj, którzy specjalnie dla Was zaprezentują najlepsze kawałki muzyki Klubowej. Nasza rozgłośnia to również wiele konkursów, transmisji na żywo z największych imprez oraz klubów: ENERGY 2000, Moderna, Lunatic i wiele innych.

Jeżeli szukasz mocnych wrażeń to dobrze trafiłeś/aś. RadioParty.PL to najlepsze Klubowe Radio.

Życzymy miłego słuchania z pozdrowieniami ekipa RadioParty.