Bartuś -> Za dwa dni własne wesele, może coś weselnego dla pana młodego? Pozdrowienia dla wszystkich! Hanuś -> Południe nie zasypia, Gorące pozdrowienia z Międzybrodzia, z całego serducha dla mojej kochanej Karolinki Anka -> Pozdrawiam moja miłość z którą wlasnie siedzimy w jacuzzi pod gołym niebem. Kocham Cie Vna -> Pozdrowienia dla chłopaków z kablowni Vna -> Pozdrowienia dla chłopaków z kablowni Alex -> Bytom słucha!! Kocham cię skarbie. Dzięki za pomoc przy aucie! ZŁOTA KOBITA Natalia -> Pozdrawiam męża Damiana i syna mikołaja którzy grillują razem ze mną ☺️ Natalia -> Pozdrawiam męża Damiana i syna mikołaja którzy grillują razem ze mną ☺️ Mateusz -> Gorące pozdrowienia dla ekipy opijające dzisiejsze Wniebowzięcie w Holandii. Paulisia polewaj dobrze, nie zamulaj Witi -> Pozdrowienia dla Węgrowa i Sokołowa Podlaskiego 😉 Hiszpan -> Pozdro dla Wiktora , Darka i Tomusia pijących na cyplku węglowym. Pozdro DJ lecimy grubo😁 Solenizantka -> Dziękuję za życzenia! Najlepsze urodziny w życiu! 3 dni opijania na wakacjach w Gdyni! Pozdrowienia dla Ciebie i Jabłonków ❤️ Maddi Wariatka Katarzyna -> Siemanko i pozdro dla wszystkich.. Kotuń na pokladzie.. Nie ma jak to chwila wytchnienia po pracy.. super loty 🔥🔥 Jabłonek -> Siema Damuś Wiozę dwie wariatki, jedna z nich miała przedwczoraj 25 urodzinki i właśnie je opijają 😁złóż ładne pozdrówki, dzięki 😀 Jabłonek -> Siema Damuś Wiozę dwie wariatki, jedna z nich miała przedwczoraj 25 urodzinki i właśnie je opijają 😁złóż ładne pozdrówki, dzięki 😀 Superbonio -> Pozdrowienia dla calej załogi RadioParty, dla mojej ukochanej Kinii dla Bartoszka, nie doszłych tsciów oraz super sąsiadow co słuchają razem z nami RadioParty. Mariola -> Dla najlepszej Przyjaciółki Gabrychy i dla największej Fanki Kasi Dąbrowskiej buziaczki przesyła Mariolcia z Torunia !!! Siwy siwers -> Pozdrowienia dla ludzi kochanych z piekarskiej w Bytomiu i dla naszego kucharza achima i dla mojej kochanej Asi puść coś fajnego do grila Adaś -> Pozdrowienia dla mojej prześlicznej żonki Ani. Obyś tylko nie zasnęła za kierownicą i dowiozła nas bezpiecznie do domu. Cezary -> Pozdrawiam swoją dziewczynę Natalie Swoją siostrę Sylwię oraz swojego zwariowanego szwagra Kamila
NA ŻYWO
Gra:
Partyboy
Audycja:
After Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
House Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
DjMixes Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
Energy 2000
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
Trance Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
Vocal Trance Party
Regulamin Pozdrowień - SMS

 1. Regulamin określa warunki korzystania z Konsoli Pozdrowień serwisu radioparty.pl
 2. Usługa "Premium SMS" (zwana dalej "Usługa") obsługiwana przez System SMSowy "Cashbill" jest dostępna dla wszystkich użytkowników sieci GSM, którzy posiadają kartę SIM zakupioną u jednego z polskich operatorów sieci GSM.
 3. Operator GSM świadczy "Usługi" polegające na dostarczeniu użytkownikom SMSem zamówionych "Kodów" - zatwierdzających wysłanie pozdrowień na stronie radioparty.pl .
 4. Pozdrowienia zatwierdzone "Kodem" będą automatycznie widoczne w serwisie radioparty.pl
 5. Wszelkie słowa uważane za wulgarne będą automatycznie zamieniane na pierwsza literę i kropki np. X...
 6. Pozdrowienia będą systematycznie przeglądane przez moderatorów i mogą być usunięte z serwisu jeśli będą zawierały:
  - reklamy stron/serwisów internetowych
  - reklamy różnych produktów
  - treści zakazane polskim prawem
  - treści uchodzące za obraźliwe
  - treści zawierające różnego rodzaju wulgaryzmy
 7. Użytkownik wysyłając SMSa na numer 71480 rozpoczyna subskrypcję informacji.
 8. Opłata za wysłanie SMSa na numer 71480 wynosi 1,00 zł + 23% VAT = 1,23 zł z VAT.
 9. Numery telefonów komórkowych będą przechowywane w systemie celem identyfikacji użytkownika i nie będą wykorzystywane do innych celów.
 10. W przypadku powstania jakichkolwiek problemów lub ewentualnych pytań proszę korzystać z Procedury Reklamacyjnej.
 11. Wyłączne Prawa Autorskie do serwisu radioparty.pl należą do firmy Bizmedia. Prawa autorskie podlegają ochronie przewidzianej w ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r (Dz.U. 1994r. nr 24 poz. 83 z późń. Zm.
 12. Wyłączne prawa autorskie do systemu SMS "Cashbill" należą do CashBill S.A. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 2 NIP: 629-241-08-01 REGON: 241048572 KRS: 0000323297. Prawa autorskie podlegają ochronie przewidzianej w ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r (Dz.U. 1994r. nr 24 poz. 83 z późń. Zm.).
 13. Wszelkie spory związane z wykonaniem niniejszego regulaminu będą rozstrzygane przez właściwe sądy powszechne.
 14. Bizmedia zastrzega sobie prawo do zmiany treści niniejszego regulaminu. Wszelkie zmiany regulaminu będą publikowane na stronie radioparty.pl i będą wchodziły w życie z dniem ich publikacj