Kamil -> Pozdrowienia dla Wioli od Kamila buziaki muaaa muuuaa Wojciechowa -> Pozdrowienia dla kochanego Ludwiczka, który pewnie teraz marznie pilnując płotu na granicy zapewniając nam spokój tutaj w domu. Trzymaj się cieplutko i czekam z czekoladą na Ciebie Karol -> Pozdrowienia dla całej ekipy Garden Bar i dla DJ-a prowadzącego ;) Damo. Dziś może się uda bez pomyłki. Całe podlasie słucha i pozdrawia mistrza Bodzio -> Pozdrowienia z Bierunia dla wszystkich którzy jeszcze nie skończyli imprezy andrzejkowej oraz dla mojej kochanej Roksany z którą jeszcze lecimy z RP, DJ zajeb dobra szybka pompa pozdro Mateusz -> Dobra muza Matelko -> Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Arona życzy Aneta,Mateusz, Olav Sandra,Wiktoria Damian -> Gorace pozdrowienia dla wspaniałej żonki Kamili przesyła zawsze kochający mąż Damian. Skarbie Kocham Cię Damian -> Gorace pozdrowienia dla wspaniałej żonki Kamili przesyła zawsze kochający mąż Damian. Skarbie Kocham Cię Daniel -> Misiu moj kocham cie i to nie sa puste slowa.Pozdrawiam tez Wiki i Zuze moje corki.Wszystkiego dobrego kochane.Prosto z Danii pozdrowienia przesyla Daniel.Buziaki. Piotrek -> Pozdrawiam was Kochani Niusiu I Dziubek I Miłostek który już śpi I Gringo I Lale. Kocham Was. Jeszcze parę dni dni I wracam. Pozdrowienia z Hasum Bałam w Danii. Nunek jesteś dzielna. Daniel -> Pozdrowienia dla mojej zony Ilony z Danii od Daniela.Trzymaj sie cieplo wszystko bedzie ok.Kocham cie. Waldemar harpun -> Pozdrawiam elfa doktora czeee z miasta Bogatynia,jazdaaa Dawid -> Pozdrowienia dla Gizeli trochę uśmiechy na twarzy życzy Dawid były męż Kamil -> Serdecznie pozdrowienia dla Agnieszki.Buziaczki Milusia -> Kocham Cię Domisiu Polej następnego 🥰 Milisia -> Kocham Cię Domisiu Polej następnego 🥰 Kamil -> Andrzejki na Kruszewni, Szmaragdowa się bawi!!! Kamil -> Pozdrowienia gorące dla super dziewczyn Niki, Ala i Malwinka Andrzej -> Pozdro prosto z Dani Ekipa Humble Martin ... śmiechu -> Pozdrowienia z miejscowości Linz dla całej Polonii w Austrii I dla wszystkich słuchaczy radia party.
NA ŻYWO
Gra:
Partyboy
Audycja:
After Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
House Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
DjMixes Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
Energy 2000
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
Trance Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
Vocal Trance Party
PREMIERA RP HOUSE MIX 61 mixed by KEY

Wtorek, 11 maja 2021

Premiera najnowszego RP HOUSE MIXa który powraca po 2 letniej przerwie od nagrywania już teraz leci w Waszą stronę w 61 odsłonie najlepszych housowych brzmień ostatnich tygodni.

Reaktywacja i ponad 120 minut gorących perełek przygotowanych i mixowanych przed DJ KEYa doskonałych na każdą imprezę czy na długie trasy autem. 

Włączcie, posłuchajcie i oceńcie bo nadchodzi gorący jak lato 2021.

RP HOUSE MIX 61 mixed by KEY do pobrania w linku https://krakenfiles.com/view/940db0a571/file.html
i do posłuchania na naszym oficjalnym kanale na YOUTUBE https://www.youtube.com/watch?v=R-KcxU17IX4
oraz na Mixcloud https://www.mixcloud.com/house_radioparty/rp-house-mix-61-mixed-by-key/
gdzie znajdziecie prawie wszystkie odslony RP HOUSE MIX

Niech Wam dobrze gra i niech moc będzie z Wami, pozdrawiam KEY