Wojtas -> Pozdrawiam Dawida i Wojtka z domówki u Mariana Marcin -> Pozdrowienia dla całej firmy KISS dla Kierowcy Marcina i śpiącego Rafala i Kucyka od zawsze pozytywnego Papcia Kucyk -> Pozdrowienia dla całego radia chłopaków z busa Dobrodzienia Kucyk -> Pozdrowienia dla ekipy z kisu dla całego radia RP i Dobrodzienia Ekipa z olkusza -> Pozdrawia suma z olkusza nie zjedz całej kaszanki Tsv -> Pozdrawiamy Micha co go swędzi kicha i fabiana co mu śmierdzą jaja Aska -> Pozdrowienia dla cerusa z kolbud który rządzi remontowo w kuchni 😁😁 Siva -> Pozdrowienia dla całego Gorzowa wlkp Oraz pozdrawiam landy hessen i RLP w Niemczech Siva Cubasa-Rzeszow -> mlody D.J zagadka ale powiedz to czym sie rorzni auto pilot od Dirona?:) szef nie patrzy powiedz:) Cubasa-Rzeszow -> Witam pozdrawiam 1 raz:) kierowca z Pau do Szczecina z Alkochocholem etylowym:)cysterna Cinek -> Pozdrowienia dla młodych z basenu Matiego i Pawła !! Pjoter -> Pozdrowienia dla Tomka od Pjotera na rozpoczęcie urlopu w Polsce. Welcome tu Polen. HahahaPozdrawiamy też prowadzącego kanał główny i wszystkich słuchających RP Dopek -> Pozdro dla malinowego nosa Artiego Czarny -> Pozdrowienia dla sztukatorów którzy smaza się w słońcu przy dobrej muzie ayee Robert -> Redaktorze DaniuS pozdrowienia dla Ciebie!! Twoją audycję retro-party na Wielkanoc (Diron B-day Party) katuję do dziś, i propsy za Basic Element !!!!! Najlepszy DJ radioparty. Pozdro z Warszawy dla całego Miastka!! Daniel -> Pozdrowienia dla kochanej Anetki,która wlasnie robi paznokcie:) BER-HAL 😁 -> POZDROWIENIA OD FIRMY BER-HAL dla ROBIETA PAWLIKA. PIJOK WYPNYJ SIĘ 😀 NocnyZrana -> Pozdrowienia dla wszystkich słuchaczy szczególnie dla tych pracy i przedeeszystkim dla zajebiaszczego prowadzącego. Poproszę cocaine clandestine nawet oryginal (najlepiej) Pablo -> Pozdrowienia dla ekipy EFEKT TEAM. Dołączamy się do pozdrowień dla budowlańców z gorącego rusztowania że Śremu Kevin -> Pozdro dla mojego brata Przemka Sobieraja !! najlepszy przyjaciel na świecie!! Bawimy się z radio party!! Pozdro dla słuchaczy!! Znów Kevin!! 😁
NA ŻYWO
Gra:
Partyboy
Audycja:
After Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
House Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
DjMixes Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
Energy 2000
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
Trance Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
Vocal Trance Party
PREMIERA RP HOUSE MIX 61 mixed by KEY

Wtorek, 11 maja 2021

Premiera najnowszego RP HOUSE MIXa który powraca po 2 letniej przerwie od nagrywania już teraz leci w Waszą stronę w 61 odsłonie najlepszych housowych brzmień ostatnich tygodni.

Reaktywacja i ponad 120 minut gorących perełek przygotowanych i mixowanych przed DJ KEYa doskonałych na każdą imprezę czy na długie trasy autem. 

Włączcie, posłuchajcie i oceńcie bo nadchodzi gorący jak lato 2021.

RP HOUSE MIX 61 mixed by KEY do pobrania w linku https://krakenfiles.com/view/940db0a571/file.html
i do posłuchania na naszym oficjalnym kanale na YOUTUBE https://www.youtube.com/watch?v=R-KcxU17IX4
oraz na Mixcloud https://www.mixcloud.com/house_radioparty/rp-house-mix-61-mixed-by-key/
gdzie znajdziecie prawie wszystkie odslony RP HOUSE MIX

Niech Wam dobrze gra i niech moc będzie z Wami, pozdrawiam KEY