Dziś jest Sobota 23 lutego 2019, Imieniny: Romany, Damiana, Florentyna, Izabeli
gra: Partyboy
audycja: After Party
gra: AutoPilot
audycja: House Party
gra: AutoPilot
audycja: Trance Party
gra: AutoPilot
audycja: Vocal Trance Party
gra: AutoPilot
audycja: DjMixes Party
gra: Energy 2000 Katowic
audycja: http://www.shoutca
Live!
magdi -> Pozdrawiam mojego Pawełka kocham Cię Madzia Madzia -> pozdrawiam dla Pawła (kwola) Michał -> Pozdrowionka dla mojego przyjaciela Łukasza z którym pijemy łyszke :) dobra muza dj jedziemy:) Agnieszka -> pozdrowienia dla matiego. bosmana i grzebyka . najlepszych piekarzy z Choszczna od Agnieszki z bakersa . bosman pilnuj chleba bo znowu spalisz Morio -> Marcinek -> Ja obchodzę 27 urodziny w poniedziałek Martyna/cziken -> Martyna -> mario12252 -> Tradycyjnie pozdrawiam Cały serwer Fast truck serwer. Kondiego, Kanciaka, Froga, Ciziora i Leejdi Mixer Polkowice -> Wielkie Serducho Dla Roki I Szymka Od Babci Lodzi ;))))) Mixer Polkowice -> Najserdeczniejsze Pozdrowionka Dla Mojej Córci Roksanki Misel i Jej Chłopaka Szymona Małach Oraz Jego Rodziny Składa Tata Marcin Niemartwcie Się Jak Nie My To Kto....???;))))))) Adrian z Bytomia -> Pozdrawiam moją żonę którą bardzo mocno kocham i cały Bytom Konrad -> Pozdrawiam cały zabostów mały martin -> sto lat sto lat sto lat dla agi z okazji 18,urodzin flaszke polewj bo szkielka schna zyczy pączek I wercia marcin -> Aga -> pozdro od Agi dla wery z koplina kasia -> Adrianna Bober to pinda ,która rozwala związki i jest niedowartosciowana dziewczyna...slabizna nic więcej aga -> pozdro dla Marcina. Marcin możesz już podgrzewać tą zupę Mixer Polkowice -> Diron Ma Enkę;))))) Kobi Masz Coś Z Green Ketchup Mocny Bicik Pozdrówka agnieszka -> pozdro dla Marcina Mateusza i Werki. od agi szykujcie flaszkę urodzinową nadchodze
Środa, 12 października 2005

Jesteś młodym artystą? Tworzysz muzykę ale nie wiesz gdzie i komu ją zaprezentować? Chcesz zmierzyć się z innymi młodymi artystami i sprawdzić swój poziom kompozycji? Zgłoś się do 3 edycji konkursu: "Zrób Własną Muzę" który rusza właśnie dzisiaj! Organizatorem konkursu jest klub ENERGY2000 w Przytkowicach. Rusza kolejna, trzecia już edycja konkursu "Zrób Własną Muzę" organizowanym przez klub Energy2000. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich artystów komponujących własną muzykę klubową. Jeżeli zatem tworzysz muzykę w gatunkach Trance, Techno, House lub Dance to jest właśnie szansa dla Ciebie. Swoje prace można wysyłać na adres klubu Energy2000 od dzisiaj aż do 31 grudnia br. Jedna osoba (lub grupa) na konkurs może nadesłać maksymalnie jeden utwór. Raz wysłany utwór konkursowy nie może zostać zamieniony na inny. Należy zatem bardzo dobrze zastanowić się nad swoim wyborem. Wszelkie próby wysyłania kilku utworów pod innymi nazwami, nickami będzie traktowane jako oszustwo i taka osoba (grupa) zostanie wyeliminowana z uczestnioctwa w konkursie. Utwór należy wysłać TYLKO i WYŁĄCZNIE drogą pocztową nagrywając go na płytę CD-R w formacie mp3. Plik powinien zawierać nazwę autora i tytuł kompozycji. Poza plikiem mp3 na krążku powinien znaleźć się plik tekstowy z danymi personalnymi wykonawcy: Imię i nazwisko, datę urodzenia, pseudonim wraz z tytułem utworu, pełny adres zamieszkania, telefony i adres poczty elektronicznej. Ponadto do koperty należy włożyć własnoręcznie podpisane oświadczenie w którym potwierdzimy, że przysłany utwór jest tylko i wyłącznie naszą własnością oraz potwierdzimy na piśmie zgodę na publikacje wysłanego kawałka. Pełny tekst oświadczenia znajduje się w regulaminie konkursu. Klub ENERGY 2000 nie pozbawia praw autorskich do utworów ich prawowitych właścicieli, zastrzega sobie jednak prawo do ich publicznego odtwarzania oraz publikacji na swojej stronie internetowej w ramach konkursu. Dnia 3 stycznia 2006 roku wszystkie nadesłane prace konkursowe zostaną umieszczone na oficjalnej stronie klubu ENERGY 2000. Od tego momentu aż do dnia 15.02.2006 roku to WY, drodzy klubowicze będziecie wybierać najlepszy z nich, przyznając punkty w odpowiednim panelu głosowania. Panel zostanie zaopatrzony w zaawansowany system zabezpieczeń aby uniknąć wszelkich oszustw. Nagrodzone zostaną dwa najwyżej oceniane przez internetowych klubowiczów utwory. Zostanie także przyznana specjalna nagroda dla utworu, który zostanie wybrany przez niezależne jury. Ogłoszenie wyników nastąpi 18 lutego 2006 roku. - - - - - - - - - - - - - NAGRODY W KONKURSIE - Zrób Własną Muzę - EDYCJA III”
I MIEJSCE:
-500 zł
-2-miesięczny staż w „Energy 2000”
-Całoroczny karnet wstępu do klubu „Energy 2000”.
-Zestaw płyt i nagród rzeczowych od klubu „Energy 2000”
-Profesjonalne słuchawki firmy VESTAX sponsoruje firma MEDIAM” Kraków)
-Samochodowy radioodtwarzacz CD/MP3 plus zestaw głośników samochodowych (sponsoruje RADIO „ALFA” Kraków).
-Wywiad, artykuł i umieszczenie sylwetki zwycięzcy w dziale „Gwiazd” na stronach portalu „FTB” - www.ftb.pl.
-Wywiad i umieszczenie sylwetki zwycięzcy na łamach czasopisma „DJ WORLD”. II MIEJSCE:
-300 zŁ
-miesięczny staż w „Energy 2OOO.
-Półroczny karnet wstępu do klubu „Energy 2OOO.
-Zestaw płyt i nagród rzeczowych od klubu Energy 2000.
-Profesjonalne słuchawki firmy UESTAX (sponsoruje firma MEDIAM Kraków). NAGRODA SPECJALNA:
-Przenośny odtwarzacz MP3 (sponsoruje RADIOPARTY - www.radioparty.pl)
-Półroczny karnet wstępu do klubu Energy 2000. Zestaw płyt i nagród rzeczowych od „Energy 2OOO. Nasi partnerzy i patroni medialni:
MEDIAM - KRAKÓW www.mediam.pl
F7B - www.ftb.pl
RADIO ALFA KRAKÓW www.radioalfa.pl
RADIOPARTY.PL www.radioparty.pl
DJ WORLD
MULTIKINO
BIG STAR Serdecznie zapraszamy www.radioparty.pl
więcej info i pełny regulamin na www.energy2000.pl


Komentarze
Radioparty.pl - House Channel Mix vol.58
Radioparty.pl - House Channel Mix vol.57
Radioparty.pl - MIX VOL 38
Radioparty.pl - House Channel Mix vol.56
Radioparty.pl - MIX VOL 37
więcej...

Domena utrzymywana w adresik.pl | Hosting zapewnia klatka.pl
©

radio internetowe

RadioParty.pl 2004-2018