Dziś jest Niedziela 17 lutego 2019, Imieniny: Donata, Sylwina, Aleksego
gra: Energy2000 Przytkow
audycja: Energy 2000 Przytk
Live!
gra: AutoPilot
audycja: House Party
gra: AutoPilot
audycja: Trance Party
gra: AutoPilot
audycja: Vocal Trance Party
gra: Klub Luna
audycja:
Live!
gra: Energy 2000 Katowic
audycja: http://www.shoutca
Live!
martin -> sto lat sto lat sto lat dla agi z okazji 18,urodzin flaszke polewj bo szkielka schna zyczy pączek I wercia marcin -> Aga -> pozdro od Agi dla wery z koplina kasia -> Adrianna Bober to pinda ,która rozwala związki i jest niedowartosciowana dziewczyna...slabizna nic więcej aga -> pozdro dla Marcina. Marcin możesz już podgrzewać tą zupę Mixer Polkowice -> Diron Ma Enkę;))))) Kobi Masz Coś Z Green Ketchup Mocny Bicik Pozdrówka agnieszka -> pozdro dla Marcina Mateusza i Werki. od agi szykujcie flaszkę urodzinową nadchodze martin -> aga wez nie pierdziel wez tu polej pozdro dla agi wery I matiego od pączka miksi -> Diron jak dotarłeś zarzuć coś z bitem typu green ketchup te klimaty bo moc mi spada ;)))) Polkowice pozdrawiają miksi -> Dla Małolata Co Zasówa Na Słowacji zaraz idzie na nockę od Mixera z Polko coś z dobrym jebnięciem Dawaj Diron Pozdrówka :))) marcin -> aga chodz na balet nie daj sie prosic miksi -> Dla Całej Ekipy RP Radyjo Max Zajebiste Tak Trzymajcie Jeszcze Dla Chłopaków Ze Słowacji Tamagohi W Bootleg Jak Można.Mixer Z Polkowic. miksi -> Dla zajebistych chłopaków Z Gór-Karbo Na Słowacji -Małolata,Robsona,Tomcia,Jankesa,Pawła i Całego hotelu Ubytownia Bydos w Novakah Jesteście Najlepszą Ekipą Jaką Poznałem Wielkie Pozdro :)))))Wielkie Buzi Dla Kateriny:))) Od Mixerka Z Polkowic . Mati -> Już daje te szkiełka zara będę Marcin szykuj 0,7 marcim -> mati polewaj bo szkielka wysychaja szwagier czeka Mati Mati -> Pozdo dla Agusi ,Werki , Martina będzie bawione W Awo no i dla dj też pozdro Od Mati rychu -> Pozdrowienia dla całych leszczy dla tych którzy słuchają i jeżdżą seja i haha at 680 miksi -> wielkie pozdro dla najlepszego ziomka z polkowic szczepana nitro z polkowic od mixerka niedaj się szafie:)))) berdyś -> Pozdro dla Ciebie DJ. oraz dla wszystkich słuchających. Zajefajna audycja:-) Mati Mati -> pozdro dla piekarzy z Choszczna Grzebyka , bosmana ,toficzka, i dziadka, jeszcze trochę i sobota A Grzebyk chlebek Ci się pali
Wtorek, 22 stycznia 2013

26 stycznia zapraszamy na pierwsze w tym roku wydanie programu "MonteR broadcast".

Pierwsze wydanie „MonteR broadcast” w roku 2013 będzie poświęcone ... Wam, czyli głównie słuchaczom,  jak również producentom muzyki elektronicznej. Będzie to takie małe podsumowanie projektu, który obecny jest na radiowej antenie już 3 lata.  Tak, tak, to już 3 lata cyklicznych spotkań z ciekawymi ludźmi i ciekawą muzyką.

A propo’s ciekawej muzyki, tym razem czeka na Was album „Biscuit symphony” autorstwa Jurka Przezdzieckiego.

Na program jak zawsze zaprasza DJ MonteR – od lat związany z radiem i telewizja, gdzie jako inżynier dba o techniczną stronę realizacji i emisji programu, a od jakiegoś czasu – zasiadając przed mikrofonami – stał się również autorem programów poświęconych muzyce elektronicznej. Jeden z najlepszych DJ’ów wśród inżynierów i najlepszy inżynier wśród DJ’ów.  

Nic zatem dziwnego, że DJ MONTER jest również wykładowcą jedynej, profesjonalnej szkoły dla DJ’ów czyli FTB DJ SCHOOL, gdzie przekazuje swoje wieloletnie doświadczenie młodym adeptom sztuki dj’skiej. 
Audycji MonteR broadcast możecie słuchać w każdą ostatnia sobotę miesiąca o godzinie 20 na kanale house.


Komentarze
Radioparty.pl - House Channel Mix vol.57
Radioparty.pl - MIX VOL 38
Radioparty.pl - House Channel Mix vol.56
Radioparty.pl - MIX VOL 37
Radioparty.pl - MIX VOL 36
więcej...

Domena utrzymywana w adresik.pl | Hosting zapewnia klatka.pl
©

radio internetowe

RadioParty.pl 2004-2018
Energy 2000 Przytkowice - Transmisja LIVE